Osiągnięcia w na rynku modowym i w branży sportowej

zegarek-meski-adidas

Adidas to wywodzący się z Niemiec gigant na rynku butów i akcesoriów dla sportowców. Historia producenta zaczyna się w roku 1924, kiedy to młody Adi Dassler założył swoją pierwszą fabrykę , która miała zaopatrywać profesjonalnych sportowców. Przedsięwzięcie okazało się dużym sukcesem. Po kilku latach przerwy Dassler postanowił ponownie rozpocząć produkcję. Właśnie w tamtym okresie, w małym, niemieckim miasteczku, ruszyła linia produkcyjna Adi Dassler adidas Sportschuhfabrik, która zatrudniała na początku zaledwie czterdzieści siedem osób (obecnie jest są to ponad pięćdziesiąt trzy tysiące osób).

Równocześnie pomysłodawca całego przedsięwzięcia zarejestrował również wzór sportowych butów z trzema paskami, które wkrótce potem miały się stać rozpoznawalne na całym świecie. Marka sukces zapewnia pewnemu niezwykłemu wydarzeniu – czyli niespodziewana wygrana narodowej drużyny futbolowej Niemiec na Mistrzostwach Świata w roku 1954. Noszone przez niemieckich piłkarzy buty od Dasslera, ultralekkie i świetnie wyprofilowane, stały się najbardziej znanym obuwiem dla sportowców na Ziemi. Później firma nieustająco rozbudowywała asortyment o nowe elementy wyposażenia. Aktualnie jednym z najbardziej cenionych akcesoriów Adidasa są zegarki.

Filozofia marki

Zegarki męskie Adidas tworzone są w zgodzie z filozofią marki, dla której najważniejszy jest sukces użytkownika. Firma wierzy, że człowiek zasługuje na wybór, że nikogo nie powinno się postrzegać jednowymiarowo. W odniesieniu do tej filozofii Adidas rozwija równolegle wiele marek, w ramach których prezentuje nam szeroką ofertę akcesoriów przeznaczonych zarówno dla wyczynowych sportowców, jak i osób kierujących się modą. Firma skupia się na odbiorcy i jego zapotrzebowaniach, starając się tworzyć produkty najwyższej jakości, mające spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta. Zegarki męskie Adidas tworzone są szczególnie dla tych, którzy poszukują połączenia praktyczności w użytkowaniu z modernistycznym designem.

Wyposażenie dla sportowca

Zgodnie z filozofią marki zegarki męskie Adidas udostępniane są w szerokiej palecie kolorystycznej. Większość produktów wyposażona jest w zapewniający komfort, gumowy pasek , który można regulować, dopasowując do nadgarstka. Najbardziej rozpoznawalne są modele z charakterystycznym logiem trzylistnej koniczyny. Ta klasyczna już seria zegarków daje kupującemu gwarancję najwyższej odporności na uszkodzenia i wygody.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>