Zegarki damskie Daniel Wellington to kojący powiew tradycyjnych rozwiązań

 

Historia tradycyjnych zegarków spod znaku Daniel Wellington zaczyna się od niespodziewanego spotkania twórcy firmy, Filipa Tysandera, z pewnym Brytyjczykiem – o imieniu Daniel Wellington – który szczególnie preferował tradycyjne zegarki na paskach typu NATO. To właśnie owe materiałowe, kolorowe paski stały się wkrótce potem charakterystycznym elementem całej linii szwedzkich zegarków. Dzisiaj zegarki damskie Daniel Wellington biją rekordy popularności. Filip Tysander był do tego stopnia zainspirowany niesztampowym, luźnym stylem spotkanego w czasie podróży Brytyjczyka, że postanowił zaprojektować całkowicie nową markę.

Zanim zegarki trafiły na taśmę produkcyjną, założyciel wypróbował wiele kombinacji i projektów, nie chciał bowiem produkować czegoś, czego sam by później nie nosił. Dzięki temu serca klientów podbiła zupełnie nowa linia zegarków łącząca prostotę, szlachetny minimalizm i klasyczne wykończenie.

Powiew retro

Zegarki damskie Daniel Wellington to kojący powiew tradycyjnych rozwiązań w zalewie modernistycznych projektów. W dobie Internetu, wszędzie obecnych smartfonów – i innych rozwiązań „smart” – ów klasyczny zegarek wyróżnia się minimalizmem. Dlaczego mielibyśmy zdecydować się na jego zakup? Odpowiedź to: styl. Zegarki produkowane przez Filipa Tysandera nie posiadają wielu dodatkowych funkcji, a dostępne w sprzedaży modele są mało zróżnicowane. Ale to właśnie wyróżnia te szwedzkie zegarki spośród innych. Klasyczna, okrągła koperta, jasna tarcza oraz pasek z możliwością wymiany – typu NATO lub skórzany – stanowią bazę dla uniwersalnego designu, z nutką inspiracji modą skandynawską.

Tradycja i elegancja

Dzięki możliwości dobrania kolorystyki paska zegarki damskie Daniel Wellington sprawdzą się w każdych okolicznościach. Nieważne, czy idziemy do parku, na imprezę, czy na biznesowe spotkanie. Zegarek od Wellingtona łatwo dopasujemy do swojego charakteru oraz preferowanego stylu i każdych okoliczności. Trójkolorowe paski z materiału dostępne są w szerokiej palecie kolorów, z których każda ma swoją wymowę. Z kolei paski skórzane udostępniane są w różnych odcieniach brązu i czerni. Rewelacyjnym wykończeniem każdego chronometru jest srebrna lub pozłacana sprzączka. To wszystko sprawia, że zegarki skandynawskiej marki wspaniale wpasowują się w modę na klasyczną elegancję. Prostemu wzornictwu towarzyszy niezwykła troska o detale, która dotyczy nie tylko procesu tworzenia zegarka, ale również specjalnie zaprojektowanego pudełka, w którym otrzymuje go klient. To wszystko powoduje zegarek od Daniela Wellingtona nie jest tylko zwyczajnym chronometrem, ale najprawdziwszym modowym akcesorium.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>