Skąd się wzięły zegarki męskie Citizen

Funkcjonowanie marki Citizen to dziesiątki lat ciągłego rozwoju i udoskonalania produktów. Od dnia założenia firmie przyświeca filozofia, że przyszłość zaczyna się dziś, dlatego wciąż rozwija technologię , na której opiera się ponadczasowa linia chronometrów. Wszystko zaczyna się w roku 1924, kiedy to japoński Shokosha Watch Research Institute wyprodukował pierwszy zegarek do noszenia na ręce, o nazwie Citizen – co oznacza „obywatel”. Po interwencji ówczesnego burmistrza Tokyo, który marzył o tym, by były to zegarki dostępne dla ludzi na całym świecie, Citizen zainspirował powstanie firmy, która niedługo później miała dokonać licznych, wspaniałych osiągnięć na rynku zegarmistrzowskim. Od momentu utworzenia w 1930 roku, Citizen Watch Company jest pionierem w obrębie technologii produkowania zegarków.

Przełomowe odkrycia

Firma może się pochwalić wieloma przełomowymi dokonaniami. Citizen jako pierwszy wprowadził na rynek zegarek odporny na uderzenia, zegarek mierzący ciśnienie atmosferyczne, zegarek wodoszczelny, i wreszcie zegarek na energię słoneczną. W latach pięćdziesiątych przeprowadzono w Osace ciekawy eksperyment, potwierdzający skuteczność projektantów z Citizena. Zegarek linii Parashock, zrzucony na ziemię z wysokości trzydziestu metrów, nie uległ zniszczeniu. Z kolei stworzona w roku 1994 linia zegarków Eko-Drive, zasilanych energią słoneczną, cały czas jest udoskonalana. Producent bezustannie rozwija rozwiązania technologiczne, pracując nad zwiększeniem wydajności. Stosowane są też rozwiązania hybrydowe, dodatkowo zasilane ruchem ręki czy ciepłem ludzkiego ciała. Zegarki męskie Citizen to również produkowana od 1987 roku linia Titanium, czyli seria ekstremalnie wytrzymałych zegarków z tytanu inspirowanych rozwiązaniami stosowanymi w programie kosmicznym.

W supertrudnych warunkach

Zegarki męskie Citizen to najkorzystniejsze rozwiązanie dla niebojących się wyzwań. W sprzedaży znajdziemy liczne propozycje dla profesjonalnych nurków, wyczynowców, wspinaczy wysokogórskich… Wytrzymałość, duża ilość nowoczesnych funkcji i proekologiczne projekty powinny zadowolić nie tylko fanów sportów ekstremalnych, ale każdego użytkownika ceniącego sobie jakość materiałów i wykonania. Wymienione cechy sprawiają, że zegarki męskie Citizen mogą być uważane za synonim innowacyjności, a decydując się na ich zakup nabywca ma pewność, że otrzymał produkt zaprojektowany z uwzględnieniem najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>