Legendarne zegarki dla kobiet

 

zegarek damski daniel wellington

Legenda popularnych zegarków z logiem Daniel Wellington zaczyna się od niezwykłego spotkania założyciela firmy, Filipa Tysandera, z pewnym brytyjskim dżentelmenem – o imieniu Daniel Wellington – który wyjątkowo preferował tradycyjne zegarki na paskach typu NATO. To właśnie te materiałowe paski w trzech kolorach stały się kilka lat później elementem charakterystycznym nowej linii szwedzkich zegarków. Dzisiaj zegarki damskie Daniel Wellington biją rekordy popularności. Filip Tysander był tak bardzo zainspirowany oryginalnym stylem napotkanego podczas podróży człowieka, że zdecydował się zaprojektować zupełnie nową markę.

Przed rozpoczęciem produkcji, Tysander przetestował wiele projektów i kombinacji, nie chciał bowiem produkować czegoś, czego sam by później nie nosił. Tak właśnie rynki podbiła nowa linia zegarków , która łączyła minimalistyczne rozwiązania z poszanowaniem tradycji.

Odwrót w stronę mody vintage

Zegarki damskie Daniel Wellington to kojący powiew tradycyjnych rozwiązań w chaosie modernistycznych modeli. W dobie urządzeń mobilnych, wszechobecności smartfonów – i innych rozwiązań „smart” – ów czerpiący z tradycji zegarek wyróżnia się minimalistycznym designem. Dlaczego mielibyśmy zdecydować się na jego zakup? Powód jest jeden: styl. Chronometry produkowane przez Filipa Tysandera nie mają wielu dodatkowych funkcji, a dostępne w sklepach modele są mało zróżnicowane. I to właśnie wyróżnia te szwedzkie zegarki spośród innych. Tradycyjna, okrągła koperta z jasną tarczą oraz pasek, który można swobodnie wymieniać – ze skóry lub z materiału – są podstawą ponadczasowego wzornictwa, w którym odnaleźć można również wpływy mody skandynawskiej.

Tradycja i elegancja

Dzięki możliwości samodzielnej wymiany paska zegarki damskie Daniel Wellington sprawdzą się w każdej stylizacji. Nieważne, czy idziemy do kina, na plażę, czy na oficjalne spotkanie. Zegarek marki DW z łatwością dopasujemy do swojego indywidualnego stylu i każdych okoliczności. Paski typu NATO oferowane są w szerokiej palecie odcieni, z których każda mówi co innego. Z kolei paski ze skóry zaprojektowano w tradycyjnych odcieniach brązu i czerni. Rewelacyjnym wykończeniem każdego zegarka jest srebrna lub pozłacana sprzączka. Wszystkie te cechy powodują, że zegarki szwedzkiej firmy świetnie wpasowują się w ducha klasycznej elegancji. Minimalistycznemu projektowi towarzyszy nieprawdopodobna wręcz troska o szczegóły, która dotyczy nie tylko procesu tworzenia zegarka, ale również dedykowanego produktowi pudełeczka, w które jest pakowany. Dzięki temu zegarek od Daniela Wellingtona nie jest typowym czasomierzem, ale prawdziwym modowym akcesorium.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>