Czym zachwyci Cię zegarek męski Adidas?

Adidas to założony w Niemczech gigant w branży butów i akcesoriów dla sportowców. Historia marki rozpoczyna się w roku 1924, kiedy to młody Adi Dassler otworzył swoją pierwszą linię produkcyjną mającą dostarczać akcesoria dla zawodowych sportowców. Przedsięwzięcie okazało się sporym sukcesem. Po II wojnie światowej Dassler zdecydował się na ponowne rozpoczęcie produkcję. Wtedy właśnie, w niewielkim, niemieckim miasteczku, ruszyła linia produkcyjna Adi Dassler adidas Sportschuhfabrik, mająca na początku zaledwie czterdziestu siedmiu pracowników (dziś firma zatrudnia ponad 50000 ludzi).

Jednocześnie pomysłodawca całego przedsięwzięcia zarejestrował także wzór sportowych butów z trzema paskami, które w przeciągu zaledwie kilku lat miały się stać znane na całym świecie. Do sukcesu marki przyczynił się swojego rodzaju „cud” – a mianowicie nieprzewidziane zwycięstwo niemieckiej drużyny piłkarskiej na Mistrzostwach Świata w roku 1954. Noszone przez niemieckich piłkarzy buty od Dasslera, ultralekkie i świetnie wyprofilowane, stały się najbardziej rozpoznawalnym obuwiem sportowym na świecie. Odtąd firma nieustająco rozbudowywała asortyment o następne sportowe dodatki. Dzisiaj jednym z najpopularniejszych dodatków od Adidasa są zegarki.

Idee przyświecające działaniom marki

Zegarek męski Adidas tworzone są w zgodzie z filozofią marki, dla której głównym celem jest sukces użytkownika. Firma sądzi, że każdy zasługuje na wybór, że nikogo nie powinno się postrzegać jednowymiarowo. Właśnie ta ideologia spowodowała, że Adidas wciąż rozwija bazę swoich marek, w ramach których znajdziemy zróżnicowaną ofertę akcesoriów produkowanych zarówno dla profesjonalnych sportowców, jak i osób kierujących się modą. Firma koncentruje się na użytkowniku i jego zapotrzebowaniach, starając się tworzyć produkty najwyższej jakości, mające spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta. Zegarki męskie Adidas tworzone są z myślą o wszystkich tych, którzy szukają połączenia sportowej funkcjonalności z nowoczesnym wzornictwem.

Wyposażenie dla sportowców

Zgodnie z filozofią firmy zegarki męskie Adidas oferowane są w szerokiej palecie kolorystycznej. Zdecydowania większość zegarków wyposażona jest w dobrze wyprofilowany kauczukowy pasek z możliwością regulacji. Na szczególną uwagę zasługują modele sygnowane charakterystycznym logiem trzylistnej koniczynki. Ta nie tracąca na popularności linia zegarków daje nabywcy gwarancję komfortu i trwałości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>