Kto wymyślił zegarki damskie casio

Marka Casio powstała w kwietniu 1947 roku. Jej twórcą był Tadao Kashio, pomysłowy inżynier z Tokio, który wspólnie z braćmi stał się w krótkim czasie od dnia założenia firmy niezwykle popularnym producentem kalkulatorów. Oprócz tego, firma dostarcza również drukarki, gry komputerowe, keyboardy i inny sprzęt. Na początku lat osiemdziesiątych XX wieku szczególną popularność zyskały produkowane przez firmę praktyczne zegarki, wyróżniające się nowoczesną stylistyką oraz wieloma praktycznymi funkcjami.

W tamtym czasie największym uznaniem cieszyła się linia G-Shock – czyli zegarki wstrząsoodporne – i chronometry z wbudowanymi grami albo kalkulatorem. Aktualnie Casio lubiane jest właśnie dzięki swoim oryginalnym, zaawansowanym technologicznie zegarkom. Firma , jako jedna z pierwszych, na szeroką skalę zaczęła produkować zegarki oparte na mechanizmie kwarcowym, ale też wyposażone w system GPS, opcję ustalania czasu dla różnych stref, czy z wbudowanym barometrem. Są to właśnie powody, dla których Casio jest teraz wiodącym producentem w branży zegarmistrzowskiej, znanym ze swego nowatorskiego podejścia do produktu.

Elegancja w sportowym wydaniu

Zegarki damskie Casio to propozycja głównie dla użytkowników poszukujących wygodnego zegarka w sportowej stylistyce. Projektanci marki inspirują się filozofią „kreatywności i wkładu”. Zakłada ona zapewnienie ludziom rozwiązań nowoczesnych i praktycznych zarazem. Zegarek Casio to chronometr, który ma towarzyszyć człowiekowi na co dzień, przynosić satysfakcję i pomagać w kreowaniu nowej kultury rozwoju. Niebanalność, użyteczność, a także casualowa stylistyka to najważniejsze zalety produktów japońskiej firmy. Zegarki damskie Casio mają zwyczajnie uprościć ludziom życie, jednocześnie stanowiąc gwarant wyjątkowej na tle konkurencji jakości.

Praktyczne funkcjonalności

Zegarki damskie Casio wyróżniają się dużą ilością pożytecznych, praktycznych funkcji, takich jak między innymi: wodoszczelność, wstrząsoodporność, wbudowany termometr, aparat, GPS i inne. Ta różnorodność sprawia, że nawet zwolennicy najbardziej niebezpiecznych wypraw znajdą w ofercie japońskiej firmy coś dla siebie. Szczególnie wyróżnia się w ofercie marki seria Baby-G dla sportsmenek i fanek fitnessu. Charakterystyczną cechą tej linii są intensywne kolory kauczukowych pasków oraz klasyczna, okrągła tarcza. Paski bardzo dobrze dopasowują się do ręki, co sprawia, że zegarek z tej linii wspaniale sprawdzi się jako akcesorium podczas spacerów, joggingu czy wizyty w salonie fitness.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>