Zegarek z serii Parashock, zrzucony z helikoptera z wysokości trzydziestu metrów, wciąż był sprawny.

 

Historia marki Citizen to prawie sto lat nieustannego rozwoju i udoskonalania technicznych rozwiązań. Od zawsze producentowi przyświeca myśl, że przyszłość zaczyna się dziś, dlatego nieprzerwanie rozwija technologię , na której opiera się ponadczasowa linia chronometrów. Wszystko zaczęło się na początku dwudziestego wieku, kiedy to japoński Shokosha Watch Research Institute stworzył pierwszy przenośny zegarek nazwany Citizen – czyli „obywatel”.

Po interwencji ówczesnego burmistrza Tokyo, który marzył o tym, by były to zegarki dostępne dla ludzi na całym świecie, Citizen stał się nazwą firmy, która niedługo później miała dokonać licznych, wspaniałych osiągnięć w ramach branży zegarmistrzowskiej. Od chwili utworzenia w 1930 roku, Citizen Watch Company stało się inicjatorem wprowadzenia licznych innowacji w swojej dziedzinie.

Sukcesy i jeszcze więcej sukcesów

Citizen może się pochwalić licznymi rewolucyjnymi dokonaniami. Citizen pierwszy zaprojektował zegarek odporny na wstrząsy, zegarek mierzący ciśnienie atmosferyczne, zegarek nieprzepuszczający wody, i wreszcie zegarek zasilany energią słońca. W latach pięćdziesiątych przeprowadzono w Japonii interesujący eksperyment, dający dowód na to, że projektanci z Citizena znają się na rzeczy. Zegarek z serii Parashock, zrzucony z helikoptera z wysokości trzydziestu metrów, wciąż był sprawny. Z kolei zapoczątkowana w roku 1994 linia zegarków Eko-Drive, zasilanych energią słoneczną, do dziś jest dopracowywana. Firma bezustannie rozwija technikę produkcji, pracując nad zwiększeniem wydajności baterii. Stosowane są też rozwiązania hybrydowe, z dodatkowym zasilaniem – przez ruch czy ciepło. Zegarki męskie Citizen to również sprzedawana od 1987 roku linia Titanium, czyli seria ultrawytrzymałych zegarków z tytanu zainspirowanych rozwiązaniami stosowanymi w programie kosmicznym.

W każdych warunkach

Zegarki męskie Citizen to najlepsze rozwiązanie dla użytkowników, którzy nie nie boją się wyzwań. W sprzedaży znajdziemy wiele propozycji dla profesjonalistów, wyczynowców, wspinaczy wysokogórskich… Jakość produktu, mnóstwo nowoczesnych funkcji i projektowanie z myślą o środowisku naturalnym na pewno usatysfakcjonują nie tylko fanów sportów ekstremalnych, ale każdego użytkownika ceniącego sobie jakość materiałów i wykonania. Wspomniane zalety sprawiają, że zegarki męskie Citizen mogą być traktowane jako synonim innowacyjności, a wybierając je nabywca ma gwarancję, że otrzymuje produkt opracowany z uwzględnieniem najnowocześniejszych osiągnięć technologicznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>