W supertrudnych warunkach

Działalność marki Citizen to niemal stuletni okres udoskonalania i rozwoju. Od zawsze firmie przyświecała myśl, że lepsze jutro zaczyna się dzisiaj, dlatego nieprzerwanie dopracowuje technologię stojącą za ponadczasową linią chronometrów. Wszystko zaczęło się w latach dwudziestych XX wieku, kiedy to japoński Shokosha Watch Research Institute opracował pierwszy przenośny zegarek nazwany Citizen – co oznacza „obywatel”. Po interwencji ówczesnego burmistrza Tokyo, który pragnął by były to zegarki dostępne na całym świecie, Citizen stał się nazwą firmy, która w przyszłości miała dokonać wielu przełomowych osiągnięć w branży zegarmistrzowskiej. Od momentu utworzenia w 1930 roku, Citizen Watch Company stało się inicjatorem wprowadzenia licznych innowacji w swojej dziedzinie.

Sukcesy i jeszcze więcej sukcesów

Firma może się pochwalić wieloma niezwykłymi dokonaniami. To właśnie Citizen pierwszy zaprojektował zegarek wstrząsoodporny, zegarek mierzący ciśnienie atmosferyczne, zegarek nieprzepuszczający wody, i wreszcie zegarek zasilany energią słoneczną. W roku 1956 przeprowadzono w Japonii niebanalny eksperyment, dający dowód na to, że projektanci z Citizena znają się na rzeczy. Zegarek z dopiskiem Parashock, wyrzucony z lecącego trzydzieści metrów nad ziemią helikoptera, wciąż działał. Z kolei wypromowana w roku 1994 linia zegarków Eko-Drive, działających dzięki energii słonecznej, do dziś jest udoskonalana. Firma wciąż rozwija rozwiązania technologiczne, pracując nad zwiększeniem wydajności baterii. Wypróbowywane są też modele hybrydowe, dodatkowo zasilane ruchem ręki czy ciepłem ludzkiego ciała. Zegarki męskie Citizen to także wprowadzona do sprzedaży w 1987 roku linia Titanium, czyli seria ekstremalnie wytrzymałych zegarków z tytanu zainspirowanych rozwiązaniami stosowanymi w programie kosmicznym.

Zegarki męskie Citizen to zdecydowanie właściwe rozwiązanie dla niebojących się wyzwań. W sklepach znajdziemy wiele propozycji dla profesjonalnych nurków, sportowców, osób uprawiających wspinaczkę… Wyjątkowa trwałość, cała gama dodatkowych, nowoczesnych funkcji i projekty uwzględniające troskę o środowisko z pewnością zadowolą nie tylko fanów sportów ekstremalnych, ale wszystkich ludzi ceniących sobie jakość materiałów i wykonania. Wymienione cechy sprawiają, że zegarki męskie Citizen mogą być traktowane jako synonim innowacyjności, a kupując je nabywca ma gwarancję, że otrzymuje produkt wyprodukowany z uwzględnieniem najnowocześniejszych osiągnięć technologicznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>