Akcesoria dla wyczynowych sportowców

Adidas to wywodzący się z Niemiec gigant w branży akcesoriów sportowych. Historia marki sięga roku 1924, gdy młody Adi Dassler stworzył swoją pierwszą fabrykę mającą zaopatrywać profesjonalnych sportowców. Przedsięwzięcie było dużym sukcesem. Po kilku latach przerwy Dassler zdecydował się kontynuować produkcję. Właśnie wtedy, w prowincjonalnym, niemieckim miasteczku, ruszyła linia produkcyjna Adi Dassler adidas Sportschuhfabrik, która zatrudniała na początku zaledwie czterdzieści siedem osób (obecnie jest są to ponad pięćdziesiąt trzy tysiące osób). Zaraz potem pomysłodawca całego przedsięwzięcia zarejestrował także projekt sportowych butów z charakterystycznymi trzema paskami, które w krótkim czasie miały się stać znane na całym świecie. Bazą sukcesu marki był sukces sportowy – a więc zaskakująca wygrana niemieckiej drużyny piłki nożnej na Mistrzostwach Świata w roku 1954. Buty od Dasslera, noszone przez piłkarzy, ultralekkie i komfortowo wyprofilowane, stały się najbardziej znanym obuwiem dla sportowców na Ziemi. Odtąd firma nieustająco rozszerzała ofertę o kolejne elementy wyposażenia. Aktualnie jednym z najpopularniejszych akcesoriów Adidasa są zegarki.

Idee przyświecające działaniom firmy

Zegarki męskie Adidas opracowywane są zgodnie z filozofią marki, dla której głównym celem jest sukces użytkownika. Firma uważa, że wszyscy powinni mieć wybór, że nikt nie powinien być określany przez tylko jeden talent czy jedną cechę charakteru. Właśnie ta ideologia spowodowała, że Adidas promuje strategię wielu marek, w ramach których znajdziemy zróżnicowaną ofertę dodatków produkowanych zarówno dla zawodowych sportowców, jak i osób interesujących się modą. Firma skupia się na konsumencie i jego zapotrzebowaniach, dostarczając produkty wysokie jakościowo, mające spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta. Zegarki męskie Adidas projektowane są przede wszystkim dla tych, którzy szukają połączenia sportowej funkcjonalności z nowoczesnym designem.

Zgodnie z filozofią marki zegarki męskie Adidas oferowane są w szerokiej palecie barw. Większość modeli wyposażona została w wygodny kauczukowy pasek , który można regulować, dopasowując do nadgarstka. Najbardziej rozpoznawalne są modele z charakterystycznym symbolem trzylistnej koniczynki. Ta nie tracąca na popularności linia zegarków daje użytkownikowi gwarancję trwałości, wytrzymałości i wygody.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>