Zegarki Casio – rozwiązanie nie tylko dla wyczynowych sportowców

Firma Casio powstała w latach czterdziestych XX wieku. Jej założycielem był Tadao Kashio, pomysłowy inżynier z Tokio, który z pomocą młodszych braci stał się w zaledwie kilka lat wiodącym producentem kalkulatorów. Oprócz tego, firma dostarcza również drukarki, laptopy, elektroniczne instrumenty i inny sprzęt elektroniczny. Pod koniec XX wieku dużą popularność zyskały produkowane przez Casio zegarki na rękę, mogące poszczycić się nowoczesnym designem oraz licznymi dodatkowymi funkcjonalnościami. Wówczas największym uznaniem cieszyła się linia G-Shock – czyli zegarki odporne na wstrząsy – i czasomierze z wbudowanymi grami albo kalkulatorem. Współcześnie Casio rozpoznawalne jest właśnie dzięki swoim nowatorskim, wysokiej jakości zegarkom. Firma była jednym z pierwszy producentów, którzy wprowadzili na rynek zegarki oparte na mechanizmie kwarcowym, a także wyposażone w system GPS, możliwość mierzenia czasu w kilku strefach czasowych równocześnie, czy z wbudowanym miernikiem temperatury. To spowodowało, że Casio jest aktualnie jednym z wiodących producentów w branży, znanym ze swego nowoczesnego podejścia do produktu.

Sport i elegancja

Zegarki damskie Casio to wybór głównie dla kobiet potrzebujących wygodnego zegarka w casualowym stylu. Twórcy marki inspirują się filozofią „kreatywności i wkładu”. Jej główną ideą jest zapewnienie ludziom rozwiązań innowacyjnych i funkcjonalnych jednocześnie. Zegarek Casio to czasomierz, który ma być z człowiekiem na co dzień, przynosić radość i pomagać w kreowaniu kultury kreatywności. Indywidualność, praktyczność, a także casualowa stylistyka to najważniejsze zalety produktów japońskiej firmy. Zegarki damskie Casio mają po prostu uprzyjemnić ludziom życie, przy tym dając gwarancję wyjątkowej w porównaniu do konkurencji jakości.

Zegarki damskie Casio wyróżniają się ogromną ilością pożytecznych, praktycznych funkcji, takich jak między innymi: wodoszczelność, odporność na wstrząsy, wbudowany termometr, kamera, GPS i wiele, wiele innych. Właśnie to sprawia, że nawet zwolennicy najbardziej ekstremalnych podróży znajdą w ofercie japońskiej firmy coś dla siebie. Szczególnie wyróżnia się w ofercie marki seria Baby-G dla aktywnych, młodych kobiet. Typowe dla tej serii zegarków są żywe kolory kauczukowych pasków oraz tradycyjna, okrągła tarcza. Paski dobrze dopasowują się do ręki, przez co zegarek z tej linii rewelacyjnie sprawdzi się jako towarzysz pieszych wędrówek, porannego biegania czy wizyty w centrum sportowym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>