Zegarki damskie Daniel Wellington sprawdzą się w każdej sytuacji

zegarek damski daniel wellington

Opowieść na temat klasycznych zegarków firmy Daniel Wellington rozpoczyna się od niespodziewanego spotkania twórcy firmy, Filipa Tysandera, z pewnym brytyjskim dżentelmenem – o imieniu Daniel Wellington – który szczególnie preferował tradycyjne zegarki na paskach NATO.

Właśnie te trójkolorowe, materiałowe paski stały się wkrótce potem charakterystycznym elementem nowej linii szwedzkich zegarków. Dzisiaj zegarki damskie Daniel Wellington cieszą użytkowników na całym świecie. Filip Tysander był do tego stopnia zainspirowany niesztampowym, luźnym stylem spotkanego w czasie podróży Brytyjczyka, że zdecydował się stworzyć całkowicie nową markę. Zanim zegarki trafiły na taśmę produkcyjną, Tysander eksperymentował z różnymi kombinacjami, nie chciał bowiem produkować czegoś, co jemu samemu by się nie podobało. Tak właśnie rynki podbiła zupełnie nowa linia zegarków , która łączyła szlachetną prostotę, minimalistyczne rozwiązania i tradycyjne wzornictwo.

W stronę mody vintage

Zegarki damskie Daniel Wellington to uspokajający powiew tradycyjnych rozwiązań w zalewie nowoczesnych modeli. W dobie Internetu, wszędzie obecnych smartfonów – i różnych innych rozwiązań „smart” – ów czerpiący z tradycji czasomierz wyróżnia się swoją prostotą. Co powinno nas skłonić do zakupu? Odpowiedzią jest: styl. Zegarki produkowane przez Filipa Tysandera nie posiadają wielu dodatkowych funkcji, a dostępne w ofercie modele różnią się od siebie tylko detalami. Ale to właśnie wyróżnia tę markę spośród innych. Tradycyjna, jasna, okrągła tarcza oraz wymienny pasek – skórzany lub materiałowy – stanowią bazę dla uniwersalnego wzornictwa, w którym odnaleźć można również wpływy mody skandynawskiej.

Tradycja i elegancja

Dzięki możliwości samodzielnego dobrania paska zegarki damskie Daniel Wellington sprawdzą się w każdej sytuacji. Nieważne, czy udajemy się do kina, na plażę, czy na biznesowe spotkanie. Zegarek z logo DW łatwo dopasujemy do swojego charakteru oraz preferowanego stylu i najróżniejszych okoliczności. Trójkolorowe paski z materiału projektowane są w szerokiej gamie odcieni, z których każda ma swoją wymowę. Z kolei paski ze skóry zaprojektowano w tradycyjnych odcieniach brązu i czerni. Rewelacyjnym wykończeniem każdego chronometru jest elegancka sprzączka. Wszystkie te elementy sprawiają, że zegarki skandynawskiej marki świetnie wpisują się w modę na klasyczną elegancję. Minimalistycznemu projektowi towarzyszy niezwykła dbałość o detal, dotycząca nie tylko procesu tworzenia zegarka, ale również specjalnie zaprojektowanego pudełeczka, w którym otrzymuje go klient. Dzięki temu zegarek od Daniela Wellingtona nie jest tylko zwykłym czasomierzem, ale najprawdziwszym modowym akcesorium.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>