Zegarki męskie Adidas udostępniane są w różnorodnej gamie kolorystycznej

Adidas to założony w Niemczech gigant w branży ubrań i dodatków sportowych. Historia Adidasa zaczyna się w roku 1924, gdy młody Adi Dassler stworzył swoją pierwszą linię produkcyjną , która miała dostarczać sprzęt dla zawodowych sportowców. Przedsięwzięcie było sporym sukcesem. Po kilku latach przerwy Dassler zdecydował się na ponowne rozpoczęcie produkcję. Wówczas to, w niewielkim, niemieckim miasteczku, powstała fabryka Adi Dassler adidas Sportschuhfabrik, zatrudniająca początkowo tylko czterdzieści siedem osób (dziś firma zatrudnia ponad 50000 ludzi). W tym samym czasie założyciel zarejestrował również wzór sportowych butów z trzema paskami, które już niedługo miały się stać rozpoznawalne na całym świecie. Do sukcesu marki przyczynił się swojego rodzaju „cud” – a mianowicie zaskakująca wygrana narodowej drużyny futbolowej Niemiec na Mistrzostwach Świata w roku 1954. Buty od Dasslera, noszone przez piłkarzy, wyjątkowo wygodne i rewelacyjnie dopasowujące się do stopy, stały się najbardziej popularnym obuwiem sportowym na świecie. Po tym sukcesie firma nieustająco różnicowała ofertę o nowe elementy wyposażenia. Na dzień dzisiejszy jednym z najpopularniejszych dodatków od Adidasa są sportowe zegarki.

Filozofia firmy

Zegarki męskie Adidas opracowywane są zgodnie z filozofią marki, dla której głównym celem jest sukces użytkownika. Firma deklaruje, że wszyscy powinni mieć wybór, że nikt nie powinien być określany przez tylko jeden swój talent albo jedną cechę charakteru. Właśnie ta ideologia spowodowała, że Adidas promuje strategię wielu marek, w ramach których dostarcza użytkownikom zróżnicowaną ofertę produktów produkowanych zarówno dla profesjonalnych sportowców, jak i osób interesujących się modą. Firma skupia się na odbiorcy i jego zapotrzebowaniach, dostarczając produkty najwyższej jakości, które zadowolą nawet najbardziej wymagającego klienta. Zegarki męskie Adidas tworzone są z myślą o wszystkich tych, którzy szukają połączenia funkcjonalności z miejskim wzornictwem.

Dodatki dla sportowców

Zgodnie z filozofią firmy zegarki męskie Adidas udostępniane są w różnorodnej gamie kolorystycznej. Większość modeli wyposażona jest w zapewniający komfort, gumowy pasek , który można regulować, dopasowując do nadgarstka. Na szczególną uwagę zasługują modele z charakterystycznym logiem trójlistnej koniczyny. Ta klasyczna linia zegarków daje użytkownikowi gwarancję trwałości, wytrzymałości i wygody.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>