Casio – dobre nie tylko dla wyczynowych sportowców

Firma Casio weszła na rynek w latach czterdziestych XX wieku. Jej założycielem był Tadao Kashio, kreatywny inżynier z Tokio, który wspólnie z braćmi stał się w krótkim czasie od dnia założenia firmy niezwykle popularnym producentem kalkulatorów. Ponadto, firma ma w ofercie również drukarki, laptopy, keyboardy i inną elektronikę. W latach osiemdziesiątych XX wieku ogromną popularność zyskały produkowane przez Casio zegarki na rękę, wyróżniające się nowoczesną stylistyką oraz licznymi przydatnymi funkcjonalnościami. W tamtym czasie największym uznaniem cieszyła się linia G-Shock – czyli zegarki odporne na uderzenia – i chronometry z wbudowanymi grami albo kalkulatorem. Dzisiaj Casio rozpoznawalne jest właśnie dzięki swoim oryginalnym, zaawansowanym technologicznie zegarkom.

Marka , jako jedna z pierwszych, na szeroką skalę zaczęła produkować zegarki kwarcowe, a także wyposażone w system GPS, możliwość mierzenia czasu w kilku strefach czasowych równocześnie, czy z wbudowanym miernikiem temperatury. To spowodowało, że Casio jest teraz jednym z wiodących producentów w branży, znanym ze swego innowacyjnego podejścia do projektu.

Elegancja w sportowym wydaniu

Zegarki damskie Casio to oferta zwłaszcza dla klientów potrzebujących wygodnego zegarka w stylu sportowym. Twórcy marki kierują się filozofią „kreatywności i wkładu”. Zakłada ona zapewnienie nabywcom rozwiązań oryginalnych i funkcjonalnych zarazem. Zegarek Casio to czasomierz, który ma być z człowiekiem na co dzień, przynosić satysfakcję i pomagać w kreowaniu nowej kultury rozwoju. Indywidualność, praktyczność, a także zgodna z najnowszymi trendami stylistyka to główne wyróżniki produktów tej japońskiej firmy. Zegarki damskie Casio mają po prostu uprościć ludziom życie, przy tym zapewniając gwarancję szczególnej na tle konkurencji jakości.

Praktyczne funkcje

Zegarki damskie Casio cechują się zaskakującą ilością dodatkowych, praktycznych funkcji, takich jak między innymi: wodoszczelność, odporność na wstrząsy, wbudowany termometr, aparat, lokalizator i mnóstwo innych. Taka różnorodność powoduje, że nawet zwolennicy najbardziej ekstremalnych wypraw z pewnością znajdą coś odpowiedniego dla siebie. W ofercie marki wyróżnia się szczególnie seria Baby-G dla sportsmenek i fanek fitnessu. Charakterystyczne dla modeli z tej serii są intensywne barwy kauczukowych pasków oraz tradycyjna, okrągła koperta. Paski idealnie dopasowują się do ręki, przez co zegarek z tej linii świetnie sprawdzi się jako towarzysz spacerów, joggingu czy wizyty w salonie fitness.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>