Dla kogo są zegarki męskie Citizen?

zegarek-meski-citizen

Działalność marki Citizen to niemal stuletni okres udoskonalania i rozwoju. Od dnia założenia producentowi przyświecała myśl, że walka o lepsze jutro zaczyna się dzisiaj, dlatego nieprzerwanie dopracowuje technologię , na której opiera się ponadczasowa linia chronometrów. Wszystko zaczyna się w roku 1924, kiedy to japoński Shokosha Watch Research Institute opracował pierwszy podręczny zegarek nazwany Citizen – czyli „obywatel”. Po interwencji ówczesnego burmistrza Tokyo, który chciał by były to zegarki dostępne dla każdego, Citizen zainspirował powstanie firmy, która w przyszłości miała dokonać wielu przełomowych osiągnięć w branży zegarmistrzowskiej. Od chwili powstania w 1930 roku, Citizen Watch Company stało się pionierem w zakresie technologii produkcji zegarków.

Firma może się pochwalić licznymi rewolucyjnymi dokonaniami. Citizen jako pierwszy wprowadził do sprzedaży zegarek odporny na wstrząsy, zegarek z miernikiem ciśnienia, zegarek wodoszczelny, a wreszcie zegarek zasilany energią słoneczną. W latach pięćdziesiątych przeprowadzono w Osace ciekawy eksperyment, dający dowód na to, że projektanci z Citizena znają się na rzeczy. Zegarek linii Parashock, zrzucony z helikoptera z wysokości trzydziestu metrów, nie doznał żadnych uszkodzeń. Z kolei wypromowana w roku 1994 linia zegarków Eko-Drive, zasilanych dzięki sprytnie wbudowanym w tarczę miniaturowym panelom słonecznym, cały czas jest udoskonalana. Citizen wciąż rozwija technikę produkcji, starając się zwiększyć wydajność systemu zasilającego. Wypróbowywane są też rozwiązania hybrydowe, dodatkowo zasilane ruchem ręki czy ciepłem ludzkiego ciała. Zegarki męskie Citizen to poza tym wprowadzona do sprzedaży w 1987 roku linia Titanium, czyli seria wyjątkowo wytrzymałych zegarków z tytanu zainspirowanych rozwiązaniami stosowanymi w technologiach kosmicznych.

W każdych warunkach

Zegarki męskie Citizen to najlepsze rozwiązanie dla najbardziej wymagających użytkowników. W sprzedaży znajdziemy liczne propozycje dla profesjonalnych nurków, sportowców, osób uprawiających wspinaczkę… Jakość produktu, cała gama dodatkowych, nowoczesnych funkcji i projekty uwzględniające troskę o środowisko z pewnością zadowolą nie tylko fanów sportów ekstremalnych, ale wszystkich użytkowników ceniących sobie jakość materiałów i wykonania. Wspomniane zalety sprawiają, że zegarki męskie Citizen mogą być uważane za synonim innowacyjności, a wybierając je nabywca ma pewność, że otrzymał produkt opracowany z uwzględnieniem najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>