Osiągnięcia w świecie sportu i mody

zegarek męski adidas

Adidas to niemiecki gigant w branży butów i akcesoriów dla sportowców. Historia firmy sięga roku 1924, kiedy to młody Adi Dassler stworzył swoją pierwszą fabrykę , która miała zaopatrywać wyczynowych sportowców. Przedsięwzięcie okazało się dużym sukcesem. Po wojnie Dassler postanowił ponownie rozpocząć produkcję.

Właśnie wtedy, w niewielkim, niemieckim miasteczku, została uruchomiona fabryka Adi Dassler adidas Sportschuhfabrik, zatrudniająca początkowo zaledwie czterdziestu siedmiu pracowników (dziś firma zatrudnia ponad 50000 ludzi). Jednocześnie pomysłodawca całego przedsięwzięcia zarejestrował również projekt sportowych butów z charakterystycznymi trzema paskami, które wkrótce potem miały się stać rozpoznawalne na całym świecie. Do sukcesu marki przyczynił się swojego rodzaju „cud” – a więc nieprzewidziane zwycięstwo niemieckiej drużyny piłkarskiej na Mistrzostwach Świata w roku 1954. Adidasy, które nosili wówczas piłkarze, ultralekkie i komfortowo wyprofilowane, stały się najbardziej znanym obuwiem dla sportowców na świecie. Od tego czasu firma nieustająco różnicowała ofertę o następne sportowe akcesoria. Dzisiaj jednym z najpopularniejszych akcesoriów Adidasa są zegarki w sportowym stylu.

Idee przyświecające działaniom marki

Zegarki męskie Adidas tworzone są w zgodzie z filozofią marki, dla której najważniejszy jest sukces użytkownika. Firma deklaruje, że każdy zasługuje na wybór, że nikt nie powinien być określany przez tylko jeden swój talent albo jedną cechę charakteru. W odniesieniu do tej filozofii Adidas promuje strategię wielu marek, w ramach których dostarcza użytkownikom szeroką ofertę akcesoriów przeznaczonych zarówno dla zawodowych sportowców, jak i osób interesujących się najnowszymi modowymi trendami. Firma skupia się na użytkowniku i jego zapotrzebowaniach, starając się dostarczać produkty wysokiej jakości, mające spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta. Zegarki męskie Adidas tworzone są szczególnie dla tych, którzy poszukują połączenia funkcjonalności z nowoczesnym designem.

Wyposażenie dla wyczynowych sportowców

Zgodnie z ideom przyświecającym projektantom marki zegarki męskie Adidas udostępniane są w szerokiej gamie kolorystycznej. Większość modeli wyposażona została w praktyczny kauczukowy pasek z możliwością regulacji. Na szczególną uwagę zasługują modele z charakterystycznym symbolem trzylistnej koniczyny. Ta klasyczna już seria zegarków daje nabywcy gwarancję trwałości, wytrzymałości i wygody.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>