Dodatki dla profesjonalnych sportowców

Adidas to uznany gigant pośród sprzedawców sprzęty sportowego. Historia firmy rozpoczyna się w roku 1924, gdy młody Adi Dassler otworzył swoją pierwszą linię produkcyjną mającą dostarczać akcesoria dla zawodowych sportowców. Przedsięwzięcie było sporym sukcesem. Po zakończeniu II wojny światowej Dassler postanowił wznowić produkcję. Wówczas to, w niewielkim, niemieckim miasteczku, została uruchomiona fabryka Adi Dassler adidas Sportschuhfabrik, która zatrudniała na początku zaledwie czterdzieści siedem osób (dziś firma zatrudnia ponad 50000 ludzi). Zaraz potem Dassler zarejestrował również projekt butów dla sportowców ozdobionych charakterystycznymi trzema paskami, które w przeciągu zaledwie kilku lat miały się stać popularne na całym świecie.

Bazą sukcesu marki był sukces sportowy – czyli niespodziewana wygrana niemieckiej drużyny piłki nożnej na Mistrzostwach Świata w roku 1954. Buty od Dasslera, noszone przez piłkarzy, wyjątkowo lekkie i komfortowo wyprofilowane, stały się najbardziej rozpoznawalnym obuwiem sportowym na Ziemi. Od tego czasu firma nieustająco poszerzała ofertę o następne elementy sportowego ekwipunku. Dzisiaj jednym z najpopularniejszych dodatków od Adidasa są zegarki w sportowym stylu.

Filozofia firmy

Zegarki męskie Adidas opracowywane są zgodnie z filozofią marki, dla której głównym celem jest sukces użytkownika. Firma wierzy, że każdy zasługuje na wybór, że nikt nie powinien być określany przez tylko jeden talent czy jedną cechę charakteru. W związku z tym Adidas rozwija równolegle wiele marek, w ramach których prezentuje nam szeroką ofertę akcesoriów produkowanych zarówno dla profesjonalnych sportowców, jak i osób interesujących się najnowszymi modowymi trendami. Firma koncentruje się na kliencie i jego potrzebach, starając się dostarczać produkty wysokiej jakości, mające spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta. Zegarki męskie Adidas projektowane są przede wszystkim dla tych, którzy poszukują połączenia użyteczności z miejskim wzornictwem.

Zgodnie z filozofią firmy zegarki męskie Adidas dostępne są w szerokiej gamie barw. Zdecydowania większość zegarków wyposażona została w zapewniający komfort, kauczukowy pasek idealnie dopasowujący się do nadgarstka. Najpopularniejsze są modele z charakterystycznym znakiem trójlistnej koniczyny. Ta nie tracąca na popularności linia zegarków daje kupującemu gwarancję najwyższej odporności na uszkodzenia i wygody.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>