Z jakiego względu twierdzę, że zegarek męski Diesel z pewnością zasługuje na duże zainteresowanie?

Lubię posiadać zwykły zegarek na nadgarstku. Wiem, że od groma ludzi zrezygnowało z tradycyjnych zegarków na rzecz smartfona i konkretną godziną odczytują dokładnie ze wspomnianych urządzeń. Bezspornie jest jakąś alternatywą do standardowych czasomierzy, jednak nie wydaje mi się, aby biznesmeni wybrali się na eleganckie spotkanie bez drogocennego zegarka.

Dlaczego zegarek męski Diesel noszą mężczyźni chcący podkreślić swoją wartość?

Czytaj dalej Z jakiego względu twierdzę, że zegarek męski Diesel z pewnością zasługuje na duże zainteresowanie?

Citizen – chronometry dla wymagających

zegarek-meski-citizen

Historia marki Citizen to niemal stuletni okres ciągłego rozwoju i udoskonalania produktów. Od początku firmie przyświecała myśl, że lepsze jutro zaczyna się dzisiaj, dlatego nieprzerwanie udoskonala technologię leżącą u podstawy ponadczasowej linii chronometrów. Wszystko zaczęło się w latach dwudziestych XX wieku, kiedy to japoński Shokosha Watch Research Institute opracował pierwszy podręczny zegarek nazwany Citizen – czyli „obywatel”. Po interwencji ówczesnego burmistrza Tokyo, który pragnął by były to zegarki dostępne na całym świecie, Citizen zainspirował powstanie firmy, która wkrótce potem miała dokonać wielu niezwykłych osiągnięć w ramach branży zegarmistrzowskiej. Od momentu powstania w 1930 roku, Citizen Watch Company stało się pionierem w zakresie technologii produkcji zegarków.

Czytaj dalej Citizen – chronometry dla wymagających

Osiągnięcia w na rynku modowym i w branży sportowej

zegarek-meski-adidas

Adidas to wywodzący się z Niemiec gigant na rynku butów i akcesoriów dla sportowców. Historia producenta zaczyna się w roku 1924, kiedy to młody Adi Dassler założył swoją pierwszą fabrykę , która miała zaopatrywać profesjonalnych sportowców. Przedsięwzięcie okazało się dużym sukcesem. Po kilku latach przerwy Dassler postanowił ponownie rozpocząć produkcję. Właśnie w tamtym okresie, w małym, niemieckim miasteczku, ruszyła linia produkcyjna Adi Dassler adidas Sportschuhfabrik, która zatrudniała na początku zaledwie czterdzieści siedem osób (obecnie jest są to ponad pięćdziesiąt trzy tysiące osób).

Czytaj dalej Osiągnięcia w na rynku modowym i w branży sportowej

Dziś Casio znane jest właśnie dzięki swoim nowatorskim, wysokiej jakości zegarkom

casio

Firma Casio została założona w kwietniu 1947 roku. Stworzył ją Tadao Kashio, kreatywny inżynier z Tokio, który razem z młodszymi braćmi stał się w zaledwie kilka lat niezwykle popularnym producentem kalkulatorów. Ponadto, firma ma w ofercie również drukarki, gry komputerowe, keyboardy i inny sprzęt. Na początku lat osiemdziesiątych XX wieku wyjątkową popularność zyskały produkowane przez Casio praktyczne zegarki, mogące poszczycić się nowoczesną stylistyką oraz wieloma dodatkowymi funkcjami. Wtedy największym zainteresowaniem cieszyła się seria G-Shock – czyli zegarki odporne na uszkodzenia – i czasomierze z wbudowanymi grami lub kalkulatorem.

Czytaj dalej Dziś Casio znane jest właśnie dzięki swoim nowatorskim, wysokiej jakości zegarkom

Zegarki damskie Daniel Wellington to kojący powiew tradycyjnych rozwiązań

 

Historia tradycyjnych zegarków spod znaku Daniel Wellington zaczyna się od niespodziewanego spotkania twórcy firmy, Filipa Tysandera, z pewnym Brytyjczykiem – o imieniu Daniel Wellington – który szczególnie preferował tradycyjne zegarki na paskach typu NATO. To właśnie owe materiałowe, kolorowe paski stały się wkrótce potem charakterystycznym elementem całej linii szwedzkich zegarków. Dzisiaj zegarki damskie Daniel Wellington biją rekordy popularności. Filip Tysander był do tego stopnia zainspirowany niesztampowym, luźnym stylem spotkanego w czasie podróży Brytyjczyka, że postanowił zaprojektować całkowicie nową markę.

Czytaj dalej Zegarki damskie Daniel Wellington to kojący powiew tradycyjnych rozwiązań