Legendarne zegarki dla kobiet

 

zegarek damski daniel wellington

Legenda popularnych zegarków z logiem Daniel Wellington zaczyna się od niezwykłego spotkania założyciela firmy, Filipa Tysandera, z pewnym brytyjskim dżentelmenem – o imieniu Daniel Wellington – który wyjątkowo preferował tradycyjne zegarki na paskach typu NATO. To właśnie te materiałowe paski w trzech kolorach stały się kilka lat później elementem charakterystycznym nowej linii szwedzkich zegarków. Dzisiaj zegarki damskie Daniel Wellington biją rekordy popularności. Filip Tysander był tak bardzo zainspirowany oryginalnym stylem napotkanego podczas podróży człowieka, że zdecydował się zaprojektować zupełnie nową markę.

Czytaj dalej Legendarne zegarki dla kobiet

Czas na nowy zegarek męski Fossil

Szukasz nietuzinkowego czasomierza, który będzie świetnie pasował do każdej Twojej kreacji? Mogę Ci z przekonaniem zarekomendować zegarek męski fossil, który – jak uważam – odznacza się unikalnym stylem, idealnie komponującym się z prawie każdą stylizacją. To dzięki niemu zdefiniujemy nasz unikalny styl i nadamy sobie wyjątkowy charakter. W szerokiej palecie zegarków męskich marki z pewnością wyszukasz coś dla siebie.

Czytaj dalej Czas na nowy zegarek męski Fossil

Punktualne szwajcarskie zegarki

zegarek damski swatch

Zegarek to wyjątkowy szczegół, który świetnie wykończy niemalże każdą kreację, nadając nam szykowny, a zarazem stonowany wyraz. Na rynku możemy znaleźć wiele modeli zegarków w rozmaitych barwach i wyróżniających się licznymi funkcjami – dzięki temu każdy z łatwością wyszuka produkt idealny dla siebie. Paniom, które szukają idealnego czasomierza, mogę bez wątpienia zarekomendować zegarek damski swatch, który z pewnością zauroczy niebanalnym stylem i wysoką jakością wykonania.

Czytaj dalej Punktualne szwajcarskie zegarki

Czym zachwyci Cię zegarek męski Adidas?

Adidas to założony w Niemczech gigant w branży butów i akcesoriów dla sportowców. Historia marki rozpoczyna się w roku 1924, kiedy to młody Adi Dassler otworzył swoją pierwszą linię produkcyjną mającą dostarczać akcesoria dla zawodowych sportowców. Przedsięwzięcie okazało się sporym sukcesem. Po II wojnie światowej Dassler zdecydował się na ponowne rozpoczęcie produkcję. Wtedy właśnie, w niewielkim, niemieckim miasteczku, ruszyła linia produkcyjna Adi Dassler adidas Sportschuhfabrik, mająca na początku zaledwie czterdziestu siedmiu pracowników (dziś firma zatrudnia ponad 50000 ludzi).

Czytaj dalej Czym zachwyci Cię zegarek męski Adidas?

Kto wymyślił zegarki damskie casio

Marka Casio powstała w kwietniu 1947 roku. Jej twórcą był Tadao Kashio, pomysłowy inżynier z Tokio, który wspólnie z braćmi stał się w krótkim czasie od dnia założenia firmy niezwykle popularnym producentem kalkulatorów. Oprócz tego, firma dostarcza również drukarki, gry komputerowe, keyboardy i inny sprzęt. Na początku lat osiemdziesiątych XX wieku szczególną popularność zyskały produkowane przez firmę praktyczne zegarki, wyróżniające się nowoczesną stylistyką oraz wieloma praktycznymi funkcjami.

Czytaj dalej Kto wymyślił zegarki damskie casio