Co sprawiło, że zegarek męski Seiko się stał mym nieodzownym gadżetem

zegarek męski seiko

Multum osób się głowi, czy faktycznie warto przeznaczyć sporą sumę pieniędzy na zegarek markowy, albo może w to miejsce zaopatrzyć się w kilka przydatnych rzeczy? Osobiście myślę, że zegarek jest wizytówką mężczyzny tak jak torebka obojętnie jakiej kobiety. Wobec tego w żadnej sytuacji nie oszczędzam funduszy na zakup tego przedmiotu. Faktyczne wolę dokonać wartościowego zakupu niż się złościć nietrafioną oszczędnością. Ostatnio zakupiłem zegarek męski Seiko.

Czytaj dalej Co sprawiło, że zegarek męski Seiko się stał mym nieodzownym gadżetem

Zegarki damskie Daniel Wellington sprawdzą się w każdej sytuacji

zegarek damski daniel wellington

Opowieść na temat klasycznych zegarków firmy Daniel Wellington rozpoczyna się od niespodziewanego spotkania twórcy firmy, Filipa Tysandera, z pewnym brytyjskim dżentelmenem – o imieniu Daniel Wellington – który szczególnie preferował tradycyjne zegarki na paskach NATO.

Czytaj dalej Zegarki damskie Daniel Wellington sprawdzą się w każdej sytuacji

Osiągnięcia w świecie sportu i mody

zegarek męski adidas

Adidas to niemiecki gigant w branży butów i akcesoriów dla sportowców. Historia firmy sięga roku 1924, kiedy to młody Adi Dassler stworzył swoją pierwszą fabrykę , która miała zaopatrywać wyczynowych sportowców. Przedsięwzięcie okazało się dużym sukcesem. Po wojnie Dassler postanowił ponownie rozpocząć produkcję.

Czytaj dalej Osiągnięcia w świecie sportu i mody

Zegarki Casio – nie tylko dla sportowców

71;0;219;289
71;0;219;289

Firma Casio powstała w kwietniu 1947 roku. Jej założycielem był Tadao Kashio, młody inżynier z Tokio, który wspólnie z braćmi stał się w przeciągu kilku lat od dnia założenia firmy wiodącym producentem kalkulatorów. Oprócz tego, firma produkuje również kamery, gry komputerowe, keyboardy i inny sprzęt elektroniczny.

Czytaj dalej Zegarki Casio – nie tylko dla sportowców

Ile pieniędzy jestem w stanie przeznaczyć na dobry zegarek?

zegarki

Zastanawiam się, czy są jeszcze ludzie noszący zwykły zegarek na ręce? Jeśli o mnie chodzi, to nie wyobrażam sobie spacerować po mieście bez czasomierza. Wielu młodych ludzi w tym miejscu powie, że godzinę można w każdym czasie sprawdzić na komórce. W sumie jest to jakieś rozwiązanie, ale jak dla mnie niezbyt wygodne.

Czytaj dalej Ile pieniędzy jestem w stanie przeznaczyć na dobry zegarek?