Akcesoria dla wyczynowych sportowców

Adidas to wywodzący się z Niemiec gigant w branży akcesoriów sportowych. Historia marki sięga roku 1924, gdy młody Adi Dassler stworzył swoją pierwszą fabrykę mającą zaopatrywać profesjonalnych sportowców. Przedsięwzięcie było dużym sukcesem. Po kilku latach przerwy Dassler zdecydował się kontynuować produkcję. Właśnie wtedy, w prowincjonalnym, niemieckim miasteczku, ruszyła linia produkcyjna Adi Dassler adidas Sportschuhfabrik, która zatrudniała na początku zaledwie czterdzieści siedem osób (obecnie jest są to ponad pięćdziesiąt trzy tysiące osób). Zaraz potem pomysłodawca całego przedsięwzięcia zarejestrował także projekt sportowych butów z charakterystycznymi trzema paskami, które w krótkim czasie miały się stać znane na całym świecie. Bazą sukcesu marki był sukces sportowy – a więc zaskakująca wygrana niemieckiej drużyny piłki nożnej na Mistrzostwach Świata w roku 1954. Buty od Dasslera, noszone przez piłkarzy, ultralekkie i komfortowo wyprofilowane, stały się najbardziej znanym obuwiem dla sportowców na Ziemi. Odtąd firma nieustająco rozszerzała ofertę o kolejne elementy wyposażenia. Aktualnie jednym z najpopularniejszych akcesoriów Adidasa są zegarki.

Czytaj dalej Akcesoria dla wyczynowych sportowców

Zegarki męskie Adidas udostępniane są w różnorodnej gamie kolorystycznej

Adidas to założony w Niemczech gigant w branży ubrań i dodatków sportowych. Historia Adidasa zaczyna się w roku 1924, gdy młody Adi Dassler stworzył swoją pierwszą linię produkcyjną , która miała dostarczać sprzęt dla zawodowych sportowców. Przedsięwzięcie było sporym sukcesem. Po kilku latach przerwy Dassler zdecydował się na ponowne rozpoczęcie produkcję. Wówczas to, w niewielkim, niemieckim miasteczku, powstała fabryka Adi Dassler adidas Sportschuhfabrik, zatrudniająca początkowo tylko czterdzieści siedem osób (dziś firma zatrudnia ponad 50000 ludzi). W tym samym czasie założyciel zarejestrował również wzór sportowych butów z trzema paskami, które już niedługo miały się stać rozpoznawalne na całym świecie. Do sukcesu marki przyczynił się swojego rodzaju „cud” – a mianowicie zaskakująca wygrana narodowej drużyny futbolowej Niemiec na Mistrzostwach Świata w roku 1954. Buty od Dasslera, noszone przez piłkarzy, wyjątkowo wygodne i rewelacyjnie dopasowujące się do stopy, stały się najbardziej popularnym obuwiem sportowym na świecie. Po tym sukcesie firma nieustająco różnicowała ofertę o nowe elementy wyposażenia. Na dzień dzisiejszy jednym z najpopularniejszych dodatków od Adidasa są sportowe zegarki.

Czytaj dalej Zegarki męskie Adidas udostępniane są w różnorodnej gamie kolorystycznej

Dodatki dla profesjonalnych sportowców

Adidas to uznany gigant pośród sprzedawców sprzęty sportowego. Historia firmy rozpoczyna się w roku 1924, gdy młody Adi Dassler otworzył swoją pierwszą linię produkcyjną mającą dostarczać akcesoria dla zawodowych sportowców. Przedsięwzięcie było sporym sukcesem. Po zakończeniu II wojny światowej Dassler postanowił wznowić produkcję. Wówczas to, w niewielkim, niemieckim miasteczku, została uruchomiona fabryka Adi Dassler adidas Sportschuhfabrik, która zatrudniała na początku zaledwie czterdzieści siedem osób (dziś firma zatrudnia ponad 50000 ludzi). Zaraz potem Dassler zarejestrował również projekt butów dla sportowców ozdobionych charakterystycznymi trzema paskami, które w przeciągu zaledwie kilku lat miały się stać popularne na całym świecie.

Czytaj dalej Dodatki dla profesjonalnych sportowców

Osiągnięcia w na rynku modowym i w branży sportowej

zegarek-meski-adidas

Adidas to wywodzący się z Niemiec gigant na rynku butów i akcesoriów dla sportowców. Historia producenta zaczyna się w roku 1924, kiedy to młody Adi Dassler założył swoją pierwszą fabrykę , która miała zaopatrywać profesjonalnych sportowców. Przedsięwzięcie okazało się dużym sukcesem. Po kilku latach przerwy Dassler postanowił ponownie rozpocząć produkcję. Właśnie w tamtym okresie, w małym, niemieckim miasteczku, ruszyła linia produkcyjna Adi Dassler adidas Sportschuhfabrik, która zatrudniała na początku zaledwie czterdzieści siedem osób (obecnie jest są to ponad pięćdziesiąt trzy tysiące osób).

Czytaj dalej Osiągnięcia w na rynku modowym i w branży sportowej

Czym zachwyci Cię zegarek męski Adidas?

Adidas to założony w Niemczech gigant w branży butów i akcesoriów dla sportowców. Historia marki rozpoczyna się w roku 1924, kiedy to młody Adi Dassler otworzył swoją pierwszą linię produkcyjną mającą dostarczać akcesoria dla zawodowych sportowców. Przedsięwzięcie okazało się sporym sukcesem. Po II wojnie światowej Dassler zdecydował się na ponowne rozpoczęcie produkcję. Wtedy właśnie, w niewielkim, niemieckim miasteczku, ruszyła linia produkcyjna Adi Dassler adidas Sportschuhfabrik, mająca na początku zaledwie czterdziestu siedmiu pracowników (dziś firma zatrudnia ponad 50000 ludzi).

Czytaj dalej Czym zachwyci Cię zegarek męski Adidas?

Osiągnięcia w świecie sportu i mody

zegarek męski adidas

Adidas to niemiecki gigant w branży butów i akcesoriów dla sportowców. Historia firmy sięga roku 1924, kiedy to młody Adi Dassler stworzył swoją pierwszą fabrykę , która miała zaopatrywać wyczynowych sportowców. Przedsięwzięcie okazało się dużym sukcesem. Po wojnie Dassler postanowił ponownie rozpocząć produkcję.

Czytaj dalej Osiągnięcia w świecie sportu i mody