Zegarki Casio – rozwiązanie nie tylko dla wyczynowych sportowców

Firma Casio powstała w latach czterdziestych XX wieku. Jej założycielem był Tadao Kashio, pomysłowy inżynier z Tokio, który z pomocą młodszych braci stał się w zaledwie kilka lat wiodącym producentem kalkulatorów. Oprócz tego, firma dostarcza również drukarki, laptopy, elektroniczne instrumenty i inny sprzęt elektroniczny. Pod koniec XX wieku dużą popularność zyskały produkowane przez Casio zegarki na rękę, mogące poszczycić się nowoczesnym designem oraz licznymi dodatkowymi funkcjonalnościami. Wówczas największym uznaniem cieszyła się linia G-Shock – czyli zegarki odporne na wstrząsy – i czasomierze z wbudowanymi grami albo kalkulatorem. Współcześnie Casio rozpoznawalne jest właśnie dzięki swoim nowatorskim, wysokiej jakości zegarkom. Firma była jednym z pierwszy producentów, którzy wprowadzili na rynek zegarki oparte na mechanizmie kwarcowym, a także wyposażone w system GPS, możliwość mierzenia czasu w kilku strefach czasowych równocześnie, czy z wbudowanym miernikiem temperatury. To spowodowało, że Casio jest aktualnie jednym z wiodących producentów w branży, znanym ze swego nowoczesnego podejścia do produktu.

Czytaj dalej Zegarki Casio – rozwiązanie nie tylko dla wyczynowych sportowców

Casio – dobre nie tylko dla wyczynowych sportowców

Firma Casio weszła na rynek w latach czterdziestych XX wieku. Jej założycielem był Tadao Kashio, kreatywny inżynier z Tokio, który wspólnie z braćmi stał się w krótkim czasie od dnia założenia firmy niezwykle popularnym producentem kalkulatorów. Ponadto, firma ma w ofercie również drukarki, laptopy, keyboardy i inną elektronikę. W latach osiemdziesiątych XX wieku ogromną popularność zyskały produkowane przez Casio zegarki na rękę, wyróżniające się nowoczesną stylistyką oraz licznymi przydatnymi funkcjonalnościami. W tamtym czasie największym uznaniem cieszyła się linia G-Shock – czyli zegarki odporne na uderzenia – i chronometry z wbudowanymi grami albo kalkulatorem. Dzisiaj Casio rozpoznawalne jest właśnie dzięki swoim oryginalnym, zaawansowanym technologicznie zegarkom.

Czytaj dalej Casio – dobre nie tylko dla wyczynowych sportowców

Marka jako jedna z pierwszych zaczęła produkować zegarki na mechanizmie kwarcowym

zegarek-damski-casio

Marka Casio weszła na rynek w w początkach XX wieku. Założył ją Tadao Kashio, zdolny inżynier z Tokio, który razem z młodszymi braćmi stał się w krótkim czasie od dnia założenia firmy niezwykle popularnym producentem kalkulatorów. Ponadto, firma ma w ofercie również kamery, gry komputerowe, elektroniczne instrumenty i inną elektronikę. Na początku lat osiemdziesiątych XX wieku wyjątkową popularnością cieszyły się produkowane przez Casio zegarki na rękę, mogące poszczycić się nowoczesnym designem oraz wieloma użytecznymi funkcjami. W tamtym okresie największym uznaniem cieszyła się linia G-Shock – czyli zegarki wstrząsoodporne – i czasomierze z wbudowanymi grami albo kalkulatorem. Dzisiaj Casio znane jest właśnie dzięki swoim nowatorskim, wysokiej jakości zegarkom.

Czytaj dalej Marka jako jedna z pierwszych zaczęła produkować zegarki na mechanizmie kwarcowym

Dziś Casio znane jest właśnie dzięki swoim nowatorskim, wysokiej jakości zegarkom

casio

Firma Casio została założona w kwietniu 1947 roku. Stworzył ją Tadao Kashio, kreatywny inżynier z Tokio, który razem z młodszymi braćmi stał się w zaledwie kilka lat niezwykle popularnym producentem kalkulatorów. Ponadto, firma ma w ofercie również drukarki, gry komputerowe, keyboardy i inny sprzęt. Na początku lat osiemdziesiątych XX wieku wyjątkową popularność zyskały produkowane przez Casio praktyczne zegarki, mogące poszczycić się nowoczesną stylistyką oraz wieloma dodatkowymi funkcjami. Wtedy największym zainteresowaniem cieszyła się seria G-Shock – czyli zegarki odporne na uszkodzenia – i czasomierze z wbudowanymi grami lub kalkulatorem.

Czytaj dalej Dziś Casio znane jest właśnie dzięki swoim nowatorskim, wysokiej jakości zegarkom

Kto wymyślił zegarki damskie casio

Marka Casio powstała w kwietniu 1947 roku. Jej twórcą był Tadao Kashio, pomysłowy inżynier z Tokio, który wspólnie z braćmi stał się w krótkim czasie od dnia założenia firmy niezwykle popularnym producentem kalkulatorów. Oprócz tego, firma dostarcza również drukarki, gry komputerowe, keyboardy i inny sprzęt. Na początku lat osiemdziesiątych XX wieku szczególną popularność zyskały produkowane przez firmę praktyczne zegarki, wyróżniające się nowoczesną stylistyką oraz wieloma praktycznymi funkcjami.

Czytaj dalej Kto wymyślił zegarki damskie casio

Zegarki Casio – nie tylko dla sportowców

71;0;219;289
71;0;219;289

Firma Casio powstała w kwietniu 1947 roku. Jej założycielem był Tadao Kashio, młody inżynier z Tokio, który wspólnie z braćmi stał się w przeciągu kilku lat od dnia założenia firmy wiodącym producentem kalkulatorów. Oprócz tego, firma produkuje również kamery, gry komputerowe, keyboardy i inny sprzęt elektroniczny.

Czytaj dalej Zegarki Casio – nie tylko dla sportowców