W supertrudnych warunkach

Działalność marki Citizen to niemal stuletni okres udoskonalania i rozwoju. Od zawsze firmie przyświecała myśl, że lepsze jutro zaczyna się dzisiaj, dlatego nieprzerwanie dopracowuje technologię stojącą za ponadczasową linią chronometrów. Wszystko zaczęło się w latach dwudziestych XX wieku, kiedy to japoński Shokosha Watch Research Institute opracował pierwszy przenośny zegarek nazwany Citizen – co oznacza „obywatel”. Po interwencji ówczesnego burmistrza Tokyo, który pragnął by były to zegarki dostępne na całym świecie, Citizen stał się nazwą firmy, która w przyszłości miała dokonać wielu przełomowych osiągnięć w branży zegarmistrzowskiej. Od momentu utworzenia w 1930 roku, Citizen Watch Company stało się inicjatorem wprowadzenia licznych innowacji w swojej dziedzinie.

Czytaj dalej W supertrudnych warunkach

Dla kogo są zegarki męskie Citizen?

zegarek-meski-citizen

Działalność marki Citizen to niemal stuletni okres udoskonalania i rozwoju. Od dnia założenia producentowi przyświecała myśl, że walka o lepsze jutro zaczyna się dzisiaj, dlatego nieprzerwanie dopracowuje technologię , na której opiera się ponadczasowa linia chronometrów. Wszystko zaczyna się w roku 1924, kiedy to japoński Shokosha Watch Research Institute opracował pierwszy podręczny zegarek nazwany Citizen – czyli „obywatel”. Po interwencji ówczesnego burmistrza Tokyo, który chciał by były to zegarki dostępne dla każdego, Citizen zainspirował powstanie firmy, która w przyszłości miała dokonać wielu przełomowych osiągnięć w branży zegarmistrzowskiej. Od chwili powstania w 1930 roku, Citizen Watch Company stało się pionierem w zakresie technologii produkcji zegarków.

Czytaj dalej Dla kogo są zegarki męskie Citizen?

Citizen – chronometry dla wymagających

zegarek-meski-citizen

Historia marki Citizen to niemal stuletni okres ciągłego rozwoju i udoskonalania produktów. Od początku firmie przyświecała myśl, że lepsze jutro zaczyna się dzisiaj, dlatego nieprzerwanie udoskonala technologię leżącą u podstawy ponadczasowej linii chronometrów. Wszystko zaczęło się w latach dwudziestych XX wieku, kiedy to japoński Shokosha Watch Research Institute opracował pierwszy podręczny zegarek nazwany Citizen – czyli „obywatel”. Po interwencji ówczesnego burmistrza Tokyo, który pragnął by były to zegarki dostępne na całym świecie, Citizen zainspirował powstanie firmy, która wkrótce potem miała dokonać wielu niezwykłych osiągnięć w ramach branży zegarmistrzowskiej. Od momentu powstania w 1930 roku, Citizen Watch Company stało się pionierem w zakresie technologii produkcji zegarków.

Czytaj dalej Citizen – chronometry dla wymagających

Skąd się wzięły zegarki męskie Citizen

Funkcjonowanie marki Citizen to dziesiątki lat ciągłego rozwoju i udoskonalania produktów. Od dnia założenia firmie przyświeca filozofia, że przyszłość zaczyna się dziś, dlatego wciąż rozwija technologię , na której opiera się ponadczasowa linia chronometrów. Wszystko zaczyna się w roku 1924, kiedy to japoński Shokosha Watch Research Institute wyprodukował pierwszy zegarek do noszenia na ręce, o nazwie Citizen – co oznacza „obywatel”. Po interwencji ówczesnego burmistrza Tokyo, który marzył o tym, by były to zegarki dostępne dla ludzi na całym świecie, Citizen zainspirował powstanie firmy, która niedługo później miała dokonać licznych, wspaniałych osiągnięć na rynku zegarmistrzowskim. Od momentu utworzenia w 1930 roku, Citizen Watch Company jest pionierem w obrębie technologii produkowania zegarków.

Czytaj dalej Skąd się wzięły zegarki męskie Citizen

Zegarek z serii Parashock, zrzucony z helikoptera z wysokości trzydziestu metrów, wciąż był sprawny.

 

Historia marki Citizen to prawie sto lat nieustannego rozwoju i udoskonalania technicznych rozwiązań. Od zawsze producentowi przyświeca myśl, że przyszłość zaczyna się dziś, dlatego nieprzerwanie rozwija technologię , na której opiera się ponadczasowa linia chronometrów. Wszystko zaczęło się na początku dwudziestego wieku, kiedy to japoński Shokosha Watch Research Institute stworzył pierwszy przenośny zegarek nazwany Citizen – czyli „obywatel”.

Czytaj dalej Zegarek z serii Parashock, zrzucony z helikoptera z wysokości trzydziestu metrów, wciąż był sprawny.