Czy jeszcze ktoś z Was nosi zwykły zegarek?

zegarek

Zastanawiam się, czy są jeszcze ludzie którzy noszą zwykły zegarek na ręce? Jeśli o mnie chodzi to nie wyobrażam sobie spacerować po mieście bez czasomierza. Wielu młodocianych z pewnością w tej chwili powie, że porę dnia z łatwością da się w każdym momencie sprawdzić na urządzeniu mobilnym. Jak najbardziej jest to jakieś rozwiązanie, dla mnie jednak nie za bardzo komfortowe.

Przez co sprawdzanie pory dnia w urządzeniu mobilnym uważam za niefunkcjonalne?

Czytaj dalej Czy jeszcze ktoś z Was nosi zwykły zegarek?

Czy jeszcze ktoś z Was nosi zwykły zegarek?

Rozmyślam właśnie, czy są jeszcze ludzie noszący typowy zegarek na ręce? Aktualnie nie wyobrażam sobie spacerować po ulicy bez czasomierza. Sporo młodzieży właśnie teraz powie, że godzinę z łatwością da się w każdym momencie zobaczyć na urządzeniu mobilnym. Owszem jest to jakieś wyjście, ale jak dla mnie nie za bardzo funkcjonalne.

Dlaczego badanie pory dnia w tablecie uważam za nieporęczne?

Czytaj dalej Czy jeszcze ktoś z Was nosi zwykły zegarek?

Czy komuś z Was zdarzyło się jeszcze nosić normalny zegarek?

Rozmyślam właśnie, czy są jeszcze tacy co noszą zwykły zegarek na ręce? Osobiście nie wyobrażam sobie spacerować po ulicy bez czasomierza. Setki młodocianych zapewne teraz powie, że godzinę z łatwością da się w każdym czasie zobaczyć na tablecie. Owszem jest to jakieś rozwiązanie, moim zdaniem niespecjalnie praktyczne. Otóż był moment, gdy zmierzano do zmniejszenia formatu tabletów. Jednakże bieżących latach dążność zdecydowanie się odmieniła i na topie jest bycie posiadaczem smartfona z dużym ekranem. Wyobrażacie sobie jak niewygodne jest korzystanie z takiego urządzenia w celu sprawdzania godziny. Twierdzę , że zdecydowanie wygodniej jest używać standardowy zegarek, zwłaszcza gdy zależy nam na błyskawicznym odczytaniu pory dnia. Szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie zerkania w urządzenie mobilne w przypadku biegnięcia na pojazd komunikacji miejskiej. A zdarza mi się to nierzadko. Z tego względu stwierdzam, że zwykły zegarek stanowczo lepiej sprawdza się w tej roli.

Czytaj dalej Czy komuś z Was zdarzyło się jeszcze nosić normalny zegarek?

Ile pieniążków nie wahałabym się przeznaczyć na dobry zegarek?

Właśnie zastanawiam się, czy są jeszcze ludzie noszący zwykły zegarek na ręce? Jeśli o mnie chodzi to nie wyobrażam sobie chodzić po mieście bez zegarka. Setki młodych ludzi właśnie teraz powie, że godzinę można bez przeszkód w każdym czasie sprawdzić na komórce. W sumie jest to jakieś rozwiązanie, moim zdaniem nieszczególnie funkcjonalne.

Dlaczego badanie pory dnia w smartfonie uważam za niepraktyczne ?

Czytaj dalej Ile pieniążków nie wahałabym się przeznaczyć na dobry zegarek?

Czy komuś z Was zdarzyło się jeszcze nosić normalny zegarek?

Rozmyślam właśnie, czy są jeszcze ludzie noszący normalny zegarek na ręce? Ja już nie wyobrażam sobie poruszać się po ulicy bez czasomierza. Mnóstwo młodzieży zapewne teraz powie, że porę dnia można w każdym czasie odczytać na komórce. Owszem jest to jakieś wyjście, dla mnie jednak niespecjalnie komfortowe.

Czytaj dalej Czy komuś z Was zdarzyło się jeszcze nosić normalny zegarek?

Ile pieniędzy jestem w stanie przeznaczyć na dobry zegarek?

zegarki

Zastanawiam się, czy są jeszcze ludzie noszący zwykły zegarek na ręce? Jeśli o mnie chodzi, to nie wyobrażam sobie spacerować po mieście bez czasomierza. Wielu młodych ludzi w tym miejscu powie, że godzinę można w każdym czasie sprawdzić na komórce. W sumie jest to jakieś rozwiązanie, ale jak dla mnie niezbyt wygodne.

Czytaj dalej Ile pieniędzy jestem w stanie przeznaczyć na dobry zegarek?