Niebanalna historia zegarków Daniel Wellington

Legenda popularnych zegarków firmy Daniel Wellington zaczyna się od niezwykłego spotkania założyciela firmy, Filipa Tysandera, z pewnym Brytyjczykiem – Danielem Wellingtonem – który bardzo preferował proste zegarki na paskach typu NATO. Właśnie owe trójkolorowe paski z materiału stały się kilka lat później charakterystycznym dodatkiem całej linii szwedzkich zegarków. Współcześnie zegarki damskie Daniel Wellington cieszą użytkowników na całym świecie. Filip Tysander był do tego stopnia zainspirowany bezpretensjonalnym stylem napotkanego podczas podróży nieznajomego, że postanowił zaprojektować całkowicie nową markę. Przed rozpoczęciem produkcji, założyciel przetestował wiele projektów i kombinacji, nie chciał bowiem produkować czegoś, czego sam by później nie nosił. Tak właśnie rynki podbiła nowa linia zegarków łącząca prostotę, szlachetny minimalizm i klasyczne wykończenie.

Czytaj dalej Niebanalna historia zegarków Daniel Wellington

Paski skórzane sprzedawane są w klasycznych odcieniach czerni i brązu

 

Legenda popularnych zegarków z logiem Daniel Wellington zaczyna się od niespodziewanego spotkania założyciela marki, Filipa Tysandera, z pewnym Brytyjczykiem – Danielem Wellingtonem – który szczególnie lubił klasyczne zegarki na paskach NATO. To właśnie te materiałowe paski w trzech kolorach stały się kilka lat później charakterystycznym dodatkiem nowej linii szwedzkich zegarków. Aktualnie zegarki damskie Daniel Wellington są rozpoznawalne na całym świecie. Filip Tysander był do tego stopnia zainspirowany niesztampowym, luźnym stylem spotkanego w czasie podróży człowieka, że postanowił stworzyć całkowicie nową markę. Zanim rozpoczęła się produkcja, Tysander eksperymentował z wieloma projektami i kombinacjami, nie chciał bowiem sprzedawać czegoś, czego sam by później nie nosił.

Czytaj dalej Paski skórzane sprzedawane są w klasycznych odcieniach czerni i brązu

Zegarki damskie Daniel Wellington to kojący powiew tradycyjnych rozwiązań

 

Historia tradycyjnych zegarków spod znaku Daniel Wellington zaczyna się od niespodziewanego spotkania twórcy firmy, Filipa Tysandera, z pewnym Brytyjczykiem – o imieniu Daniel Wellington – który szczególnie preferował tradycyjne zegarki na paskach typu NATO. To właśnie owe materiałowe, kolorowe paski stały się wkrótce potem charakterystycznym elementem całej linii szwedzkich zegarków. Dzisiaj zegarki damskie Daniel Wellington biją rekordy popularności. Filip Tysander był do tego stopnia zainspirowany niesztampowym, luźnym stylem spotkanego w czasie podróży Brytyjczyka, że postanowił zaprojektować całkowicie nową markę.

Czytaj dalej Zegarki damskie Daniel Wellington to kojący powiew tradycyjnych rozwiązań

Legendarne zegarki dla kobiet

 

zegarek damski daniel wellington

Legenda popularnych zegarków z logiem Daniel Wellington zaczyna się od niezwykłego spotkania założyciela firmy, Filipa Tysandera, z pewnym brytyjskim dżentelmenem – o imieniu Daniel Wellington – który wyjątkowo preferował tradycyjne zegarki na paskach typu NATO. To właśnie te materiałowe paski w trzech kolorach stały się kilka lat później elementem charakterystycznym nowej linii szwedzkich zegarków. Dzisiaj zegarki damskie Daniel Wellington biją rekordy popularności. Filip Tysander był tak bardzo zainspirowany oryginalnym stylem napotkanego podczas podróży człowieka, że zdecydował się zaprojektować zupełnie nową markę.

Czytaj dalej Legendarne zegarki dla kobiet

Zegarki damskie Daniel Wellington sprawdzą się w każdej sytuacji

zegarek damski daniel wellington

Opowieść na temat klasycznych zegarków firmy Daniel Wellington rozpoczyna się od niespodziewanego spotkania twórcy firmy, Filipa Tysandera, z pewnym brytyjskim dżentelmenem – o imieniu Daniel Wellington – który szczególnie preferował tradycyjne zegarki na paskach NATO.

Czytaj dalej Zegarki damskie Daniel Wellington sprawdzą się w każdej sytuacji